ЩО ТАМ ВІДБУВАЄТЬСЯ: В Одесі може пролитися кров – в центр зігнали копів і Національну гвардію

Події

Все відбувається в Міському саду, активісти вийшли на захист знаменитого, але занедбаного Літнього театру, який напередодні віддали під будівництво торгово-розважального центру. Додамо в цьому районі, як мінімум кілька ТРЦ, а зелених зон все менше і менше.

Ворота театру охороняють співробітники поліції, не допускаючи активістів на майданчик. Поки акція проходить мирно і без бійок.

«В Одесі – театр абсурду. Міська рада дала дозвіл на забудову і вирубку дерев в міському саду. За парканом озброєні вогнепальною зброєю тітушки. Їх охороняє велика кількість поліції і Нацгвардії.
На місці активісти», – коментує з місця подій активіст Сергій Стерненко.

Поки активісти, «щоб не допустити сьогодні конфлікту, щоб не пролилася кров», оскільки до Міськсаду підігнали навіть Національну гвардію, закликали всіх небайдужих одеситів прийти в суботу на акцію на захист Міського саду.

Що ви про це думаєте?

Події
Видео. Патрульный полицейский начал целовать и облизывать боковое зеркало заднего вида служебного Приуса

Вот истинное лицо нашей доблестной новой Полиции: Пише http://viche.net.ua Загрузка…

Події
Всего 2465 гривен! Взрывы в Калиновке: названа официальная причина, виновный наказан

Причиной взрывов на военном арсенале боеприпасов в Калиновке Винницкой области стала служебная халатность, а именно – несоблюдение требований строгого пропускного режима. Пише http://viche.net.ua Об этом сообщает пресс-служба военной прокуратуры. Отмечается, что прокуратура составила протокол в отношении майора, начальника режимной службы Винницкого зонального отдела Военной службы правопорядка за “халатное отношение к военной службе”. “Указанный …

Події
СТАЛИ ВІДОМІ МОТОРОШНІ ПРИЧИНИ ДТП З СІМ’ЄЮ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ

Жителі села Сираї Чернігівської області, де в ДТП загинула мати з двома маленькими доньками , готові перекрити трасу. Люди вважають, що тільки так зможуть звернути увагу влади на проблему з пішохідними переходами в їхньому населеному пункті. Пише http://newukrainian.co.ua Тетяна з дочками З особистого архіву в соцмережі Тетяна зі старшою донькою Веронікою. На задньому …